polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 22 czerwca 2019

12 Niedziela Zwykła

23 czerwca 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

Środa – Wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

  1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała – procesje codziennie do piątku włącznie po Mszy św. wieczornej (dziś po Mszy św. o godz. 9:00). W najbliższy piątek, ze względu na uroczystość, nie ma obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  2. W poniedziałek zapraszamy do szczególnej modlitwy za naszych drogich kapłanów z okazji imienin ks. Jana i ks. Pawła. Msza św. w ich intencji o godz. 18:00.
  3. We środę spotkanie Rady Parafialnej po wieczornej Mszy św.  
  4. W sobotę Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze czyli na Stolicę Apostolską (tzw. grosz św. Piotra).
  5. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 15:30.
  6. Dyżur modlitewny w intencji Szymona: poniedziałek - Róża Św. Józefa  wtorek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; środa - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; czwartek - Róża Matki Bożej Anielskiej; piątek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; sobota - Róża Świętej Rity. 
  7. W poniedziałek 24 czerwca ks. Paweł odwiedzi swoich chorych od godziny 9:00; natomiast ks. proboszcz tak jak to było zapowiedziane: w pierwszą sobotę miesiąca lipca.
  8. Prośba do grup modlitewnych i do parafian o ofiarowanie jednej modlitwy dziennie (dziesiątka różańca, Litania  lub inna dobrowolna modlitwa) w intencji naszego lektora Szymona: o uzdrowienie.

10.  Bóg zapłać dyżurnym za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół.  Dyżurnych z Jankówki zapraszamy do posługi w kościele w piątek po wieczornej Mszy św.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.