polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 30 czerwca 2019

13 Niedziela zwykła

30 czerwca 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Środa – Święto św. Tomasza Apostoła

Czwartek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Piątek – Wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy

Sobota – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

  1. W tym tygodniu dni eucharystyczne
  • W I czwartek miesiąca spowiedź przed poranną Mszą św. oraz od 17:00 – 18:00. Porządek wieczoru św. Jana Pawła II: Od godz. 18:30 – 19:40 Godzina święta (prowadzą obrońcy życia). Od 19:40 – 20:00 adoracja w ciszy. O 20:00 Msza święta i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  • W I piątek miesiąca spowiedź od 6:30 – 7:00 oraz od 17:00 -  18:00.
  • W I sobotę miesiąca zmianka tajemnic różańcowych o godz. 7:00;  odwiedziny chorych (których odwiedza ks. proboszcz): od godz. 9:00.
  1. W przyszłą niedzielę wprowadzenie nowego proboszcza w naszej parafii ks. dr. Grzegorza Kubika. Otoczmy go naszymi modlitwami.
  2. Dyżur różańcowy w intencji ks. Grzegorza:  poniedziałek - Róża Matki Bożej Fatimskiej; wtorek - Róża świętej Faustyny; środa - Róża Matki Bożej Różańcowej; piątek - Róża św. Jana Pawła II; sobota - Róża Matki Bożej Miłosierdzia.
  3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kwiaty. W sobotę po porannej Mszy św. zapraszamy rodziny z Jankówki i Sierakowa.
  4. Bardzo dziękuję Wam za wspólne przeżywanie naszej katolickiej wiary w naszych kościołach (Sanktuarium i kościół zabytkowy). Dziękuję Wam za te cztery lata z Wami u Łaskawej Matki Bożej Dziekanowskiej. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem; proszę o modlitwę za mnie. Niech Bóg błogosławi Wam i Waszym dzieciom i wnukom. Zapewniam Was o mojej za Was modlitwie w czasie mojego codziennego różańca.      ks. Dariusz Firszt  
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.