polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 6 lutego 2016

Rekolekcje Wielkopostne 2016r.

W tym roku Rekolekcje Wielkopostne wygłosi ks. Andrzej Scaber 
serdecznie zapraszamy

Czytaj więcej »
czwartek, 14 stycznia 2016

Kolędować Małemu

„Śpiewam o Panie
sławiąc imię Twe.
U Twego żłóbka
składam serce swe..."

Styczeń jest zawsze czasem radości z tajemnicy wcielenia. W naszej parafii te radość  pomagają przeżyć nam „grupy kolędnicze” które w naszym Sanktuarium dzielą się swoim talentem pięknie wykonując (często zapomniane) kolędy oraz przedstawiają Jasełka. Bóg zapłać dzieciom i nauczycielom ze szkół podstawowych z naszej parafii za poświęcony czas i pięknie przygotowane jasełka oraz kolędowanie. Spędzony z wami czas jest dla wszystkich parafian najlepszą katechezą i chwilą zadumy nad jedną z najważniejszych prawd naszej wiary – Tajemnicą Wcielenia Syna Bożego. Bóg zapłać składamy również naszym scholom parafialnym, za „perfekcyjne” przygotowanie koncertu kolęd oraz liturgii Mszy Św. „Wykonywany śpiew jest obrazem naszego serca”, mówił św. Augustyn, jesteśmy przekonani, że wasze serca przepełnione są miłością do Boga  - Bóg zapłać, że pomagacie swoim talentem i zaangażowaniem innym osobom również zbliżać się do Boga.

Czas kolędowania dobiegł końca, jednak trwamy na modlitwie w naszym sanktuarium. Niech tak przeżyte święta w roku świętym, będą tylko preludium do dalszych wyzwań i odrywania Boga w naszej codzienności.

Galeria zdjęć z tego wydarzenia - kliknij

Czytaj więcej »poniedziałek, 4 stycznia 2016

Wieczór Św. Jana Pawła II

Czytaj więcej »


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.