polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 4 maja 2019

3 Niedziela wielkanocna

5 maja 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

Środa – Uroczystość św. Stanisława, patrona Polski i naszej Archidiecezji

W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii św. : początek o godz. 10:40. W miesiącu maju majówki naszym kościele w uroczystości i niedziele o godz. 15:30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

  1. 12 maja procesja z Wawelu  na Skałkę. Wyjazd spod kościoła o godz. 7:30. Zapisy w zakrystii.
  2. Bóg zapłać dyżurnym za przygotowanie kościoła na uroczystość Królowej Polski i na niedzielę i za ofiarę na kościół. W sobotę zapraszamy rodziców dzieci mających przystąpić do I spowiedzi i Komunii św. W zeszłym tygodniu zakończyliśmy prace nad utwardzeniem dwóch alejek na naszym cmentarzu parafialnym. W przyszłą niedzielę (druga niedziela miesiąca) składka inwestycyjna. Bóg zapłać wszystkim, którzy troszczą się o potrzeby naszej parafii.
  3. We wtorek o 20:00 zapraszamy na krąg biblijny.
  4. W sobotę Wieczór Maryjny: o godz. 18:00 konferencja, różaniec i  o godz. 19:00 Msza św. oraz procesja maryjna wokół kościoła. Na procesję przynosimy ze sobą świece.
  5. Dyżur różańcowy w intencji dzieci przystępujących do I spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców: poniedziałek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; wtorek - Róża Św. Józefa  środa  - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; czwartek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek - Róża Matki Bożej Anielskiej; sobota - Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
  6. W zakrystii można jeszcze do 15 maja zapisać się  na pielgrzymkę  do Medjugorje; oraz do Ziemi Świętej (zapisy do 30 maja).
  7. Wykaz kapliczek przy których śpiewane są majówki – w biuletynie w na tablicy ogłoszeń.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.