polski english français deutsch italiano nederlands
piątek, 19 stycznia 2018

3 Niedziela Zwykła

21 stycznia 2018 r.

Przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Przedstawiajmy tę intencję miłosiernemu Bogu w naszych osobistych modlitwach.

Kalendarz liturgiczny:

Środa – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

Piątek – Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

W przyszłą niedzielę orkiestra  parafialna zaprasza na kolędowanie w kościele  po Mszy św. o godz. 11:00.

Za  Babcie i Dziadków będziemy modlić się wspólnie w naszym Sanktuarium  we środę w czasie Mszy św. i na Nowennie  – zapraszamy.

We czwartek o godz. 20:00 spotkanie biblijne w sali na plebanii.

Intencja modlitewna w tym tygodniu: o jedność chrześcijan. Prosimy o modlitwę Róże. Poniedziałek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy;  Wtorek - Róża Matki Bożej Anielskiej; Środa -  Róża Matki Bożej Częstochowskiej; Czwartek -  Róża Świętej Rity; Piątek - Róża Matki Bożej Fatimskiej; Sobota - Róża świętej Faustyny.

Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na światło. W tym tygodniu zapraszamy wybrane rodziny z Sierakowa.

Kolęda w tym tygodniu: 27 stycznia od godz. 9:00 Winiary Górki.

Przypominamy, że w drugie i czwarte wtorki miesiąca (a więc także  w najbliższy wtorek) jest na wikarówce czynna Katolicka Poradnia  Życia Rodzinnego w godzinach 18:00- 19:00. 

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.