polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 26 stycznia 2019

3 Niedziela Zwykła

27 stycznia 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

Czwartek – Wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana

Sobota – Święto Ofiarowania Pańskiego.

PIĄTEK 1 LUTEGO 2019 R. PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA         Spowiedź święta w tym dniu od 6:30 – 7:00 oraz od 17:00 do 18:00. Po Mszach świętych o godz. 7:00 i 18:00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W ten dzień zapraszamy kandydatów do bierzmowania, naszych młodych Parafian, z klasy 8 szkół podstawowych i III klas gimnazjum. Zapraszamy na spowiedź, Mszę św. o godz. 18:00 oraz na spotkanie formacyjne po Mszy św. Drugie spotkanie dla tej grupy w lutym będzie we środę 6 lutego 2019 r. O godz. 18:00 będzie Msza św. z Nowenną oraz spotkanie formacyjne. Oba spotkania zakończą się o godz. 19:15.

SOBOTA 2 LUTEGO 2019 R. ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

W tym dniu Msze św. w naszym Sanktuarium będą o godz.: 7:00, 9:00 i 18:00. O godz. 18:00 poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I spowiedzi i Komunii św.  Na Mszach św. będzie poświęcenie gromnic.  

W tę pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy Róże Różańcowe naszej parafii na Mszę św. o godz. 7:00 i zmiankę tajemnic. Po Mszach św. o godz. 7:00, 9:00  i 18:00 będzie Litania do Matki Bożej i odnowimy nasze poświęcenie Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Po Mszach św. przy wyjściu będziemy mogli wesprzeć finansowo zakony kontemplacyjne. Są to zakonnicy i siostry zakonne, którzy nie opuszczają klasztoru przez całe życie np. kameduli na Bielanach k. Krakowa lub siostry klaryski w Krakowie. Nasza parafia wspiera polskie karmelitanki w Usolu Syberyjskim, na Syberii w Rosji. Siostry w zamian za to wspierają naszą parafię swoimi pobożnymi modlitwami.

W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Początek odwiedzin chorych od godz. 9:00.

W sobotę 2 lutego po Mszy św. wieczornej zapraszamy strażaków i chętną  młodzież naszej parafii do uprzątnięcia dekoracji bożonarodzeniowej tak, aby na drugi dzień, na niedzielę 3 lutego kościół był uprzątnięty.

Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedziele i za ofiarę na kościół. W piątek po wieczornej Mszy św. czyli o 19:15 zapraszamy wyznaczonych dyżurnych z Kunic.

Dyżur różańcowy w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i za ich rodziców: poniedziałek -  Róża Matki Bożej Miłosierdzia; wtorek - Róża Najświętszej Rodziny; środa -  Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; czwartek - Róża Św. Józefa; sobota - Róża Matki Bożej Szkaplerznej.   

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.