polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 11 maja 2019

4 Niedziela wielkanocna

12 maja 2019 r. 

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

Wtorek – Święto św. Macieja Apostoła

Środa – wspomnienie bł. Zofii Czeskiej, zakonnicy

Czwartek – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski.

  1. W  poniedziałek zapraszamy na pielgrzymkę spod figurek do naszego Sanktuarium. Zapraszamy szczególnie dzieci przeżywające rocznicę swojej I Komunii świętej. Zapraszamy dzieci z VI i VII klasy w ramach spotkania przed bierzmowaniem (te dzieci przyniosą indeksy).  Początek nabożeństwa o godz. 19:00: Msza św. i różaniec.
  2. We wtorek zapraszamy młodzież bierzmowaną w tym roku i w zeszłym roku na Mszę św. o godz. 18;00, majówkę, a potem na grilla.
  3. Spotkanie dla organizatorów parafiady, radnych z rejonu parafii i sołtysów we czwartek o godz. 19:00.
  4.  Dla rodziców i chrzestnych w piątek spotkanie przed chrztem. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, nabożeństwo majowe i na katechezę w sali na plebanii.
  5. Dyżur różańcowy: wtorek -    Róża Świętej Rity; środa  - Róża Matki Bożej Fatimskiej; czwartek - Róża świętej Faustyny; piątek - Róża Matki Bożej Różańcowej  sobota - Róża św. Jana Pawła II.
  6. Bóg zapłać tym rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy poświęcili swój czas i przygotowali kościół na to dzisiejsze święto. Bóg zapłać za ofiary na kościół (składka inwestycyjna). W sobotę zapraszamy wybrane rodziny z Rudnika.   
  7. Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego będzie  czynna na wikarówce we wtorek od godz. 19:00 – 20:00. Zarząd Cmentarza Parafialnego będzie czynny w sobotę 18 maja od godz. 8:00 – 9:00.   
  8. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy i Grobu Pańskiego w Miechowie.  Wyjazd 8 czerwca /w sobotę/ o godz. 6:00 rano. Cena 40 – 45 zł. Zapisy w zakrystii.

10. Pielgrzymka na Litwę będzie od 28.08 – 31.08 (szczegóły w zakrystii). Zapisy do końca maja.  

11. Przedszkole Bajkoland w Dobczycach na Zarabiu dysponuje wolnymi miejscami. Dodatkowa informacja w gablocie przy Sanktuarium.     

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.