polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 28 stycznia 2018

4 Niedziela Zwykła

28 stycznia 2018 r. 

  1. Kalendarz liturgiczny:

Środa – Wspomnienie św. Jana Bosco, kapłana

Czwartek – I czwartek miesiąca

Piątek – Święto Ofiarowania Pańskiego (pierwszy piątek miesiąca) – na Msze św. w ten dzień przynosimy świece, które będą poświęcone jako gromnice.

Sobota – wspomnienie św. Błażeja biskupa i męczennika – po Mszach św. błogosławienie świec i wiernych. Odwiedziny chorych od godz. 9:00. 

  1. W pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 6:30 – 7:00 oraz od 16:00 – 17:00. W czwartek od 16:00 godzina święta, którą prowadzą Obrońcy życia a o 20:00 Wieczór św. Jana Pawła II.
  2. W piątek po Mszy św. o godz. 17:00 będzie poświęcenie świec dla dzieci z III klas. Zapraszamy dzieci z rodzicami.   
  3. W piątek składka będzie zbierana na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. W piątek – zapraszamy na kolędowanie po wieczornej Mszy św. Po kolędowaniu zapraszamy radę duszpasterską na spotkanie na plebanię.
  4. W sobotę I sobota miesiąca. Zmianka tajemnic różańcowych dla wszystkich Róż po Mszy św. o godz. 7:00.
  5. Dyżur różańcowy w intencji  osób poświęconych Bogu. Poniedziałek -  Róża Matki Bożej Różańcowej;  wtorek - Róża św. Jana Pawła II; środa - Róża Najświętszej Rodziny; piątek Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; sobota - Róża Św. Józefa.
  6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z Sierakowa. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.