polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 16 lutego 2019

6 Niedziela zwykła

17 lutego 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Piątek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

Sobota – Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika

  1. W piątek 22 lutego pielgrzymka naszego dekanatu do Sanktuarium św. Jana Pawła II. Wyjazd autokarem spod kościoła o godz. 15:00. Zapisy w zakrystii do środy włącznie.
  2. W przyszłą niedzielę będzie w naszej parafii gościł ojciec kapucyn z Kielc gdzie budują klasztor i kościół. Po Mszach św. (do puszek) będzie można wesprzeć ojców dobrowolnymi ofiarami.  
  3. Parafialną radę duszpasterską zapraszamy na spotkanie we środę po Nowennie, na plebanię.
  4. Bóg zapłać gorliwym różom różańcowym za modlitwę w naszym kościele. W tym tygodniu prosimy o modlitwę w intencji o wieczne zbawienie naszych zmarłych. Poniedziałek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; wtorek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; środa - Róża Matki Bożej Anielskiej; czwartek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; sobota - Róża Świętej Rity.
  5. W tym tygodniu   w sobotę  od 8:00 – 9:00 dyżur Zarządu Cmentarza (sala na wikarówce). 
  6. Dziękujemy dyżurnym za troskę o nasz kościół i za wszystkie ofiary na potrzeby Sanktuarium. W sobotę zapraszamy wyznaczone rodziny z Kunic.  
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.