polski english français deutsch italiano nederlands
poniedziałek, 30 listopada 2015

Roraty 2015r.

Czytaj więcej »


poniedziałek, 23 listopada 2015

Dekanalne Andrzejki 2015r.

Dnia 21 listopada 2015r. z inicjatywy Komitetu Parafialnego ŚDM z Dziekanowic odbyła się ŚDMowa zabawa Andrzejkowa.

Dzięki życzliwości organizatorów i sponsorów sala weselna Domu Chleba na Nowej Wsi zgromadziła niezliczoną ilość dzieci, młodzieży i dorosłych. Zebrali się tam młodzi z całego dekanatu, rejonu, a także mieszkańcy innych miejscowości, którzy słysząc o wydarzeniu pragnęli bawić się razem z nami.

Zabawę rozpoczęliśmy o godz. 17, kiedy to zebrało się mnóstwo radosnych dzieci, którzy wraz z wodzirejami zapoczątkowali niesamowity klimat zabawy. Wśród znajdujących się na sali chyba nie można było znaleźć dziecka, które byłoby smutne. Część dzieci biegała po parkiecie naśladując kroki wodzirejów, inni malowali twarze i korzystali z ŚDMej - budki, w której można było zrobić zdjęcia promujące wydarzenia czekające nas w Krakowie.

Po zabawach dzieci nadeszła pora na młodzież, która nie potrzebowała zachęty do zabawy. Kiedy tylko pojawiły się młode twarze parkiet od razu został zapełniony. Dj, którym był ks.Łukasz zadbał o muzykę tak, że do końca zabawy nie było na sali momentu, w którym parkiet byłby pusty. O zabawy integracyjne zadbał ks.Bogusław, który pełen pomysłów nawet o później porze potrafił zintegrować młodzież. Niepowtarzalna atmosfera, zarażanie się entuzjazmem, taniec i zabawa tworzyły do ostatniej minuty nieprawdopodobny klimat imprezy. Nie byłoby to jednak możliwe bez życzliwości osób dzięki, którym mogliśmy tam być. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Jana Hartabusa, który nie tylko udostępnił nam miejsce do zabawy, ale także zadbał o to by niczego nie brakowało na stołach. Serdecznie dziękujemy całemu Komitetowi Parafialnemu z Dziekanowic, który przez całą imprezę dbał o nasze bezpieczeństwo i atmosferę, by każdy znalazł to co potrzebuje. I największe podziękowania kierujemy w stronę ks.Łukasza bez którego ta zabawa by się nie odbyła, ponieważ był jej pomysłodawcą oraz organizatorem. To dzięki niemu mogliśmy tak licznie zgromadzić się w jednym miejscu by poczuć klimat Światowych Dni Młodzieży.

Bardzo dziękujemy każdemu kto był z nami w ten szczególny wieczór. To dzięki Wam kolejny raz mogliśmy zobaczyć jak liczną wspólnotę tworzymy i jak świetnie możemy się wspólnie bawić!

PARFIANY KOMITET ORGANIZACYJNY ŚDM

Czytaj więcej »
piątek, 23 października 2015

Dekanalny Dzień Młodzieży

 22 października w dzień wspomnienia św. Jana Pawła II odbył się Dekanalny Dzień Młodzieży w Dobczycach.

Czytaj więcej »


środa, 14 października 2015

Dekanalny Dzień Młodzieży

Czytaj więcej »


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.