polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 7 kwietnia 2018

II Niedziela Wielkanocna czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego

8 kwietnia 2018 r.

 1. Dziś zapraszamy na godzinę Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.
 2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25 marca). Msze św. o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Kto pragnie wziąć udział w krucjacie modlitw o uratowanie życia nienarodzonych, przed którymi zawisła groźba aborcji, może w kościele przed Mszą św. wypełnić krótki formularz i przystąpić do duchowej adopcja dziecka poczętego w czasie Mszy św. Zwiastowanie Pańskie   jest Dniem Świętości Życia.
 3. We środę wieczór maryjny – początek o godz. 18:00. Porządek następujący: Wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec. Od 18:40 – 19:00 adoracja w ciszy. O 19:00 Msza św. i procesja maryjna wokół kościoła. Na procesję przynosimy świece.
 4. We czwartek zapraszamy młodzież 3 klasy gimnazjum na spotkanie po wieczornej Mszy św. Krąg biblijny o godz. 20:00 na plebanii.
 5. Dzieci mające przystąpić w naszym kościele do I Komunii św. i ich  rodziców      zapraszamy w piątek o godz. 18:00 na Mszę św. i na spotkanie. Także w piątek po Mszy św. na plebanii katecheza przed chrztem.
 6. W sobotę zapraszamy 2 klasę gimnazjum na spotkanie przed bierzmowaniem o godz. 9:00 na plebanię.  
 7. Dyżur różańcowy:  Poniedziałek - Róża św. Jana Pawła II, wtorek - Róża Najświętszej Rodziny, środa - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej, czwartek - Róża Św. Józefa, piątek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej, sobota - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencja: o poszanowanie życia ludzkiego.  
 8. Bóg zapłać za ofiary na kościół składane w drugie niedziele miesiąca. Szczególnie dziękuję naszym parafianom praktykującym i ciągle troszczącym się o potrzeby kościoła parafialnego.
 9. Bóg zapłać dwóm Parafiankom za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiary na kościół. W tym tygodniu zapraszamy do troski o nasz kościół wyznaczone rodziny z Sierakowa.
 10. Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego będzie czynna na wikarówce w najbliższy wtorek od 19:00 – 20:00.
 11. W gablocie ogłoszenie na temat targów pracy w Myślenicach.
 12. W przyszłą niedzielę 15 kwietnia będzie poświęcenie zabezpieczenia osuwiska  i nowej drogi za szkołą w Dziekanowicach o godz. 12:30.   
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.