polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 15 kwietnia 2018

III Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 r.

  1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do systematycznego czytania Pisma Świętego jako Słowa Bożego.
  2. Dyżur różańcowy: poniedziałek -  Róża Matki Bożej Anielskiej; wtorek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; środa - Róża Świętej Rity; czwartek - Róża Matki Bożej Fatimskiej; piątek - Róża świętej Faustyny; sobota - Róża Matki Bożej Różańcowej. Intencja: za rodziców chrześcijańskich.
  3. Krąg biblijny we czwartek o godz. 20:00 w salce na plebanii.  
  4. Bóg zapłać strażakom za uprzątnięcie drzew na terytorium parafialnym.
  5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu zapraszamy do troski o Sanktuarium rodziny z Sierakowa.
  6. Parafia organizuje wyjazd na beatyfikację Hanny Chrzanowskiej do Łagiewnik w sobotę  28 kwietnia br. Wyjazd o godz. 8:00. Powrót około 13:30. 
  7. Zapraszamy na  pielgrzymkę autokarową do Włoch (bez Rzymu) i Medjugorje od 17-27.09.2018 r. (bez nocnych przejazdów). W programie także Padwa, San Marino, Asyż, S. Giovanni Rotondo, Lanciano, Cascia S. Rita.  Cena 1300 zł i 350 euro. Szczegółowy program w zakrystii Sanktuarium.
  8. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 16-23 listopada br. Program i karty zgłoszenia w zakrystii. Ostateczny termin zgłoszeń – do końca maja lub do wyczerpania miejsc.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będziemy gościć przedstawicieli hospicjum z Wiśniowej. Po Mszach świętych będziemy mieli możliwość wsparcia tego pożytecznego dzieła.    
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.