polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 2 czerwca 2018

IX Niedziela Zwykła

3 czerwca 2018 r. 

  1. Kalendarz liturgiczny:

Wtorek – Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

Czwartek – wspomnienie błogosławionych kapłanów i męczenników Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sobota – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Do piątku po wieczornych Mszach św. będą procesje eucharystyczne wokół kościoła ( dziś po Mszy św. o godz. 9:00). W czerwcu nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz. 15:30

We czwartek – I czwartek miesiąca. Dodatkowa spowiedź w tym dniu od 6:30 – 7:00 oraz od 17:00 – 18:00. Od 17:00 Godzina Święta, którą poprowadzą obrońcy życia.   Wieczór św. Jana Pawła II o godz. 20:00. Spowiedź w naszym Sanktuarium codziennie przed Mszą świętą.

W piątek – Uroczystość znosi obowiązek wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msze św. z aktem zadośćuczynienia w tym dniu o godz. 7:00, 9:00, 18:00. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia oraz: jeśli przystąpimy do spowiedzi św. , Komunii św., odmówimy modlitwę za Ojca św., nie będziemy mieli przywiązania do żadnego grzechu.

W sobotę  – wyjazd pielgrzymów na Jasną Górę od sanktuarium o godz. 6:00.

Spotkanie przed bierzmowaniem dla II klasy gimnazjum w sobotę o godz. 9:00.

Dyżur różańcowy; poniedziałek - Róża Matki Bożej Fatimskiej; wtorek - Róża świętej Faustyny; środa - Róża Matki Bożej Różańcowej; czwartek - Róża św. Jana Pawła II; piątek - Róża Najświętszej Rodziny; sobota - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej.

Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z Nowej Wsi.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.