polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 24 listopada 2018

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

25 listopada 2018 r.

 1. Z racji dzisiejszej Uroczystości po Mszach św. publicznie odmówimy akt poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nieszpory ku czci Chrystusa Króla dziś o godzinie 15:30.
 2. Kalendarz liturgiczny:

Piątek  – Święto św. Andrzeja Apostoła

 1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Rekolekcje adwentowe będą od 14 do 16 grudnia. Spowiedź święta przed Bożym Narodzeniem i na zakończenie rekolekcji będzie w poniedziałek 17 grudnia. Zachęcamy do zaplanowania sobie czasu na te ćwiczenia duchowne. 
  1. W sobotę – zmianka tajemnic różańcowych dla róż: zapraszamy na Mszę św. o godz.7:00 i adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie także po Mszy św. wieczornej. W I sobotę miesiąca odwiedziny chorych   od godziny 9:00. W sobotę o godz. 19:00 Akatyst ku czci Bogurodzicy na rozpoczęcie Adwentu.
  2. Dyżur różańcowy w naszym Sanktuarium: poniedziałek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; wtorek - Róża Świętej Rity; środa - Róża Matki Bożej Fatimskiej; czwartek - Róża świętej Faustyny; piątek - Róża Matki Bożej Różańcowej; sobota - Róża św. Jana Pawła II.  Intencja modlitewna na ten tydzień – za lektorów  i ministrantów naszej parafii i za ich rodziny. 
  3. W sobotę do dyżuru w naszym kościele parafialnym zapraszamy rodziny z Winiar.
  4. Opłatki na stół wigilijny – do nabycia w zakrystii Sanktuarium.
  5. Rozpoczyna się kurs przedmałżeński w Dobczycach – początek od przyszłej I niedzieli Adwentu (godz. 14:00). Katolicka Poradnia Rodzinna  będzie czynna w najbliższy wtorek od 19:00 – 20:00 w sali na wikarówce.  
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.