polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 26 maja 2018

Uroczystość Trójcy Świętej

27 maja 2018 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe i czerwcowe  do Sanktuarium: w dni powszednie o 18:00 a w niedziele i Boże Ciało o godz. 15:30.
  2. Kalendarz liturgiczny:

*Wtorek – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

*Środa – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika

*We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Msze św. będą  jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 11:00 przejdziemy z procesją do czterech ołtarzy. Prosimy o ich przygotowanie: I. Strażaków, II. Młodzież bierzmowaną i ich rodziców III. Akcję Katolicką IV. Rodziców dzieci, które przystąpiły do I Komunii św.

*Piątek – Wspomnienie św. Justyna, męczennika (pierwszy piątek miesiąca)

*Sobota – I sobota miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 9:00. W czasie Mszy św. o godz. 7:00 zmianka tajemnic różańcowych

3.W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17:00 – 18:00. Przypominamy, że można także korzystać ze spowiedzi codziennie przed Mszą świętą. W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje po wieczornej Mszy św. (w niedzielę będzie po Mszy św. o godz. 9:00). Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzwoneczków. Próba dla tych dzieci we środę po Mszy św. wieczornej.

4. Dyżur różańcowy: poniedziałek - Róża Św. Józefa; wtorek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; środa - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek - Róża Matki Bożej Anielskiej; sobota - Róża Matki Bożej Częstochowskiej.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.