polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 1 czerwca 2019

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

2 czerwca 2019 r.

  1. Dziś, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

Piątek – wspomnienie błogosławionych  męczenników Zbigniewa Strzałkowskiego i Michała Tomaszka, kapłanów

Sobota – Wspomnienie św. Jadwigi Królowej. Wigilia Zesłania Ducha Świętego

W przyszłą niedzielę: Zesłanie Ducha Świętego.

  1. Krąg biblijny we wtorek o godz. 20:00 w sali na plebanii

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów – w sobotę o godz. 8:00.

  1. W I czwartek miesiąca spowiedź przed poranną Mszą św. oraz od 17:00 – 18:00. Porządek wieczoru Jana Pawła II: Od godz. 18:30 – 19:40 Godzina święta. Od 19:40 – 20:00 adoracja w ciszy. O 20:00 Msza święta i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  2. W I piątek miesiąca spowiedź od 6:30 – 7:00 oraz od 17:00 -  18:00. Na Mszę św. o godz. 18:0 zapraszamy dzieci z 6 i 7 klasy (przynosimy indeksy).
  3. W czerwcu w naszym kościele nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni  powszednie po  wieczornej Mszy św. a w niedziele o godz. 15:30. W tym tygodniu: Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Dyżur różańcowy w intencji podróżujących i naszych pielgrzymów: poniedziałek – Róża św. Jana Pawła II, wtorek - Róża Matki Bożej Miłosierdzia; środa - Róża Najświętszej Rodziny; piątek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; sobota - Róża Św. Józefa. 
  5. Bóg zapłać dyżurnym  za przygotowanie kościoła na niedzielę i za wszystkie ofiary na nasz  kościół. W sobotę po porannej Mszy św.  zapraszamy dyżurnych z Sierakowa (Bania).   
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.