polski english français deutsch italiano nederlands
wtorek, 15 sierpnia 2017

Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny 15 sierpnia 2017 r.

  1. Bóg zapłać za przygotowanie dzisiejszej Uroczystości, przygotowanie tych pięknych wieńców dożynkowych, orkiestrze, klubowi Dziecanovii i delegacjom w strojach  ludowych.
  2. Metropolita Krakowski Arcybiskup Marek Jędraszewski z dniem 26 sierpnia 2017 r. przenosi naszego księdza Łukasza Michalczewskiego na urząd wikariusza parafii mariackiej w Krakowie. W najbliższą niedzielę ks. Łukasz będzie głosił kazania i będziemy mieć możliwość podziękowania Mu za gorliwą pracę w naszej parafii. Msza św. za ks. Łukasza będzie w niedzielę 20 sierpnia o godz. 9.00. Podziękować Mu także można po każdej Mszy św. Z dniem 26 sierpnia obowiązki wikariusza naszej parafii obejmie skierowany przez Metropolitę Krakowskiego neoprezbiter, ks. Paweł Odziomek .    
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.