polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 8 czerwca 2019

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

9 czerwca 2019 r. 

1.Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

Wtorek – Wspomnienie św. Barnaby, apostoła

Środa – wspomnienie bł. Męczenników, Piotra Dańkowskiego, kapłana i towarzyszy

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego Kapłana

Piątek – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

2. Zapraszamy na czerwcowy Wieczór maryjny – we wtorek. O godz. 18:00 konferencja, Litania do Najświętszego Serca Jezusa, różaniec. O godz. 19:00 Msza św. Po Mszy św. procesja wokół kościoła (na procesję przynosimy świece). 

3. Poradnia życia rodzinnego czynna będzie wtorek od 19:00 – 20:00. Katecheza przed chrztem  - w piątek po wieczornej Mszy św. na plebanii. W sobotę od godz. 8:00 -  9:00 dyżur Zarządu Cmentarza Parafialnego.

4. Dyżur różańcowy w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Poniedziałek -  Róża Matki Bożej Szkaplerznej; wtorek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; środa - Róża Matki Bożej Anielskiej; czwartek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej piątek - Róża Świętej Rity; sobota - Róża Matki Bożej Fatimskiej.

5. Bóg zapłać porządkowym za dyżur w kościele i za ofiary inwestycyjne (2 niedziela miesiąca) na Kościół. W najbliższą sobotę zapraszamy dyżurnych z Sierakowa (Bani).

6. W przyszłą niedzielę będziemy mogli, jak co roku,  wesprzeć nasze Hospicjum w Wiśniowej. (po Mszach św.  dobrowolne ofiary do puszek). 

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.