polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 18 marca 2018

V Niedziela Wielkiego Postu

18 marca 2018 r.

1.  W okresie Wielkiego Postu Gorzkie żale z kazaniem w niedziele o godz. 15:00; droga krzyżowa w niedziele po Mszy św. o godz. 11:00 i w piątki o godz. 17:00.

2.  19 marca, Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św.  o  godz. 7:00, 9:00 i 17:00.

W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Błogosławienie palm o godz. 11:00 przed wejściem głównym do Sanktuarium a po Mszy św. rozstrzygnięcie konkursu na największą palmę. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w tym roku jest przeniesiona na 9 kwietnia.

4.  Spowiedź w naszym Sanktuarium codziennie przed Mszą św. Dodatkowo spowiedź będzie w Wielki Wtorek 27 marca od 15:00 – 18:00 – na te godziny zaprosiliśmy dodatkowych spowiedników.

5.  Dyżur różańcowy. Poniedziałek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; wtorek - Róża Św. Józefa; środa - Róża Matki Bożej Szkaplerznej;  czwartek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek - Róża Matki Bożej Anielskiej; sobota - Róża Matki Bożej Częstochowskiej. Intencja: o łaskę dobrej spowiedzi św.

6.  Bóg zapłać za ofiary na światło i kwiaty do Bożego Grobu z rejonów: Granica Górna i Dolna i domy pod granicą, Bieńkowice od Gaisk, Rudnik Wieś, Dziekanka, Kunice Wieś, Zabawie, Grodziska, Sieraków Wieś, Domy za Dworem, Zbyszkówka, Bania, Hucisko. Bóg zapłać szczególnie osobom zbierającym te kolekty.

7.  Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na światło. W tym tygodniu zapraszamy do troski o Sanktuarium wybrane rodziny z Jankówki.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.