polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 17 czerwca 2018

XI Niedziela Zwykła

17 czerwca 2018 r. 

  1. Kalendarz liturgiczny:

Środa – Wspomnienie błogosławionego Władysława, kapłana. Po Mszach św. uczcimy relikwie Błogosławionego, które mamy w naszym kościele

  • Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w naszym kościele w niedziele o godz. 15:30 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Kto nie może w nich uczestniczyć niech znajdzie dodatkowo  czas choćby na indywidualne odmówienie Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. Dzieci, które zbierały naklejki po niedzielnych Mszach św. niech do piątku  przyniosą swoje plansze, koniecznie podpisane.   
  2. W piątek o godz. 9:00 będzie Msza św. za dzieci, młodzież i nauczycieli  na zakończenie roku szkolnego i o szczęśliwe wakacje.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić imieniny księży Jana i Pawła, którym życzymy, aby byli kapłanami według Serca Bożego.
  4. W przyszłą niedzielę 24 czerwca po Mszy św. o godz. 16:00 na placu kościelnym odbędzie się festyn na zakończenie zmagań sportowych w ramach XXI Parafiady.
  5. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z Nowej Wsi.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.