polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 1 lipca 2017

XIII Niedziela Zwykła

  • Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Święto św. Tomasza Apostoła
Wtorek – Święto  Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Krakowie
Środa – Wspomnienie św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
Czwartek – Wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Pierwszy czwartek miesiąca. Od. godz. 17.00 Adoracja prowadzona przez obrońców życia oraz spowiedź. Wieczór św. Jana Pawła II o godz. 20.00.
Piątek – Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00. Po Mszach Św. nabożeństwo do Serca Jezusowego.  
Sobota – Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

  • Kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego zaprasza naszą parafię na adorację nocną do Sanktuarium w nocy z wtorku na środę. Początek adoracji o godz. 21.00 – zakończenie we środę o godz. 6.00. Wyjazd na adorację indywidualnie.
  • Dyżur róż różańcowych. Poniedziałek – Róża Matki Bożej Anielskiej, wtorek – Róża Matki Bożej Częstochowskiej, środa – Róża św. Rity, piątek – Róża Matki Bożej Fatimskiej, sobota – Róża św. Siostry Faustyny. Intencja – za dzieci  i młodzież przebywających na wakacjach.
  • Jeszcze można zapisać się do Róży św. Jana Pawła II. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy szczególnie czcicieli tego świętego, którzy jeszcze nie są w żadnej z róż parafialnych.
  • Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedziele i za złożoną ofiarę. W tym tygodniu powierzamy naszą świątynie trosce rodzin z Rudnika. 


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.