polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 30 czerwca 2018

XIII Niedziela zwykła

1 lipca 2018 r. 

  1. Dziś po Mszy św. z racji I niedzieli miesiąca będzie, adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej, Tuchowskiej i Licheńskiej

Wtorek – Święto św. Tomasza Apostoła

Środa – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie

Dni Eucharystyczne – pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA - Spowiedź święta będzie od godz. 6:30 – 7:00 oraz od 17:00 – 18:00.  O godzinie 17:00 rozpocznie się godzina święta, którą poprowadzą Obrońcy Życia. Wieczór św. Jana Pawła II rozpocznie się o godzinie 20:00. W tym dniu wspominamy św. Marię Goretti, dziewicę i męczennicę.

W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA - Spowiedź św. od 6:30- 7:00 oraz od 17:00 – 18:00. Msze święte wynagradzające z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 7:00 oraz 18:00. W tym dniu Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.  

W  PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe na zmiankę tajemnic. Porządek będzie następujący: Msza św.  o godz. 7:00, adoracja, konferencja i dziesiątek różańca. Odwiedziny chorych (których odwiedza ks. Proboszcz)  z Komunią św.  w domach od godz. 9:00.

  1. Dyżur różańcowy w intencji chorych i cierpiących: poniedziałek: Róża Św. Józefa; wtorek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; środa - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek - Róża Matki Bożej Anielskiej; sobota - Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
  2. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół oraz naszym dekoratorkom za kompozycje kwiatowe.  W tym tygodniu zapraszamy wybrane rodziny z Bieńkowic i Nowej Wsi.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.