polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 19 sierpnia 2017

XX Niedziela Zwykła

20 sierpnia 2017

 

  1. Dziękujemy dziś księdzu Łukaszowi za jego gorliwą posługę wikariuszowską w naszej parafii. Pierwszym wyrazem wdzięczności wobec naszych bliźnich zawsze jest modlitwa – do tej modlitwy za księdza Łukasza zachęcam. Życzymy księdzu Łukaszowi owocnej służby kapłańskiej w Krakowie jako wikariusza parafii mariackiej i archidiecezjalnego duszpasterza młodzieży. Dziś od godz. 17.00 na Placu Koronacyjnym zapraszamy na spotkanie z ks. Łukaszem i na piknik.   
  2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Piusa X, papieża

Wtorek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

Czwartek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła 

Piątek – Wspomnienie św. Ludwika, króla Francji

Sobota – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W ten dzień Msze św. o 7:00, 9:00 i 18:00.

  1. W sobotę zaczyna posługę wikariusza  naszej parafii ks. Paweł Odziomek, neoprezbiter. Przyjmijmy go z wiarą i życzliwością.
  2. Dyżur modlitewny w parafii podejmują następujące róże: poniedziałek – Róża św. Rity; wtorek – Róża Matki Bożej Fatimskiej; środa – Róża św. Faustyny; czwartek – Róża Matki Bożej Różańcowej; piątek – Apostolstwo Dobrej Śmierci; sobota – Róża Najświętszej Rodziny. Intencja – za księży pracujących w naszej parafii a szczególnie za ks. Łukasza i ks. Pawła.
  3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. Troskę o Sanktuarium w tym tygodniu powierzamy wybranym rodzinom z Winiar. Zapraszamy w piątek po wieczornej Mszy św. 

Intencje Mszalne XX N A

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.