polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 3 września 2017

XXII Niedziela zwykła 3 września 2017

 

  1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej w przyszłą niedzielę 10 września. Wyjazd spod Sanktuarium o godzinie 6:15.

 

  1. Kalendarz liturgiczny:

Piątek – Święto Narodzenia Matki Bożej. Msze św. w tym dniu: 7:00, 9:00, 18:00 (z błogosławieniem ziarna na zasiew)

Sobota – Wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

 

  1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla naszych szkół 4 września (poniedziałek) o godz. 9:00.

 

  1. Zapowiedź: na przyszłą niedzielę zaproszona została do naszej Parafii misjonarka świecka, która da świadectwo swojej wiary w Chrystusa ukrzyżowanego i zmartwychwstałego.

 

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców dzieci klas 3 szkoły podstawowej i rodziców młodzieży, która chce przystąpić do bierzmowania w 2018 roku na Mszę św. o godz. 9:00 a potem na spotkanie w kościele.

 

  1. Dyżur modlitewny w naszym Sanktuarium: poniedziałek – Róża Matki Bożej Częstochowskiej, wtorek – Róża św. Rity, środa – Róża Matki Bożej Fatimskiej, czwartek – Róża św. Faustyny, piątek – Róża Matki Bożej Różańcowej, sobota – Apostolstwo Dobrej Śmierci. Intencja – za rodziny naszej parafii.

 

 

  1. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. W tym tygodniu zapraszamy wyznaczone rodziny z Winiar. Bóg zapłać dzieciom i młodzieży za piątkowe sprzątanie na terytorium kościoła i w salkach.

 

  1. W przyszłą niedzielę – II niedziela miesiąca – składka inwestycyjna. Bóg zapłać za Wasze ofiary. Wszystko co robimy w Sanktuarium wykonujemy bez żadnych dotacji zewnętrznych, wyłącznie z Waszych ofiar.

 

  1. Dzieci mogą dziś po Mszach św. zabierać plansze i obrazek za udział w niedzielnych Mszach św. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.