polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 15 października 2017

XXVII Niedziela zwykła

8 października 2017

  1. Dziś Dzień Papieski – po Mszach św. zbiórka pieniężna na stypendia dla młodzieży, która dzięki tej pomocy ma szansę na studiowanie. O. Marek      z  Biełgorodu dziękuje za ofiary z zeszłej niedzieli.

 

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Święto błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa

Piątek – Wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kapłana

Sobota – wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy.

 

  1. Zapraszamy na Krąg Biblijny w najbliższy czwartek 12.10 o godzinie 20:00 do salki. 

 

  1. Spotkanie dla II klasy gimnazjum, która chce przystąpić do bierzmowania w 2019 roku – w najbliższą sobotę (2 sobota miesiąca) o godz. 9:00 lub        o godz. 10:00 (w salce na plebanii). Proszę młodzież o przyniesienie indeksów.

 

  1. Sobota – spowiedź od godz. 16.00 – przed odpustem parafialnym. Zachęcamy do skorzystania z łaski odpustu. Na tę spowiedź zaprosiliśmy dodatkowych kapłanów.

 

 

  1. We środę zapraszamy na wieczór maryjny. Nabożeństwo różańcowe              o godz. 17:00 (prowadzi Róża św. Rity), dalej adorację poprowadzi Akcja Katolicka; o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy      i Msza św. Na zakończenie procesja wokół kościoła (przynosimy świece).

W przyszłą niedzielę 15 października będziemy obchodzić główny odpust parafialny ku czci Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę. Suma odpustowa z procesją o godz. 11:00.

  1. Msza św. i nabożeństwa różańcowe w dni powszednie października – codziennie o godz. 17:00. W niedziele o godz. 15:30.

 

  1. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały kościół na niedzielę i złożyły ofiarę. Na ten tydzień zapraszamy rodziny z Kunic oraz Winiar. W sobotę zapraszamy także wolontariuszy, którzy pomogą w przyozdobieniu kościoła na odpust. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.