polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 10 listopada 2018

XXXII Niedziela Zwykła

11 listopada 2018 r. 

1. Dziś obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny. Dziękujemy Bogu za nasz kraj, nasze rodziny i uczciwością dbajmy o rozwój naszej Ojczyzny. Wieczór maryjny rozpocznie się dziś o godz. 15:00.

2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

Wtorek – wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męczenników

Sobota – Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.

3. Do nabycia kalendarze misyjne: wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszej Archidiecezji (kalendarze są wystawione obok gazet).

4.  We wtorek będzie czynna poradnia życia rodzinnego (od godz. 19:00); o godz. 20:00 krąg biblijny;   a w sobotę od godz. 8:00 dyżur Zarządu Cmentarza (w sali na wikarówce).

5. Dyżur różańcowy: poniedziałek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; wtorek - Róża Świętej Rity; środa - Róża Matki Bożej Fatimskiej; czwartek - Róża świętej Faustyny; piątek - Róża Matki Bożej Różańcowej; sobota - Róża św. Jana Pawła II. Intencja: za zmarłych.  

6. W piątek spotkanie przed chrztem. O godz. 18:00 Msza św. z koronką do Miłosierdzia Bożego; potem spotkanie w salce na plebanii.

7. W sobotę zapraszamy do dyżuru w Sanktuarium wyznaczone rodziny z Rudnika.   Bóg zapłać: za ofiary inwestycyjne (z dzisiejszej niedzieli) oraz  Róży Matki Bożej Szkaplerznej za ofiarę na witraże.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.