polski english français deutsch italiano nederlands
piątek, 24 listopada 2017

XXXIII Niedziela Zwykła

19 listopada 2017 r

  • Witamy w naszej parafii zapowiedziane Siostry Sercanki, które kwestują na rzecz bursy w Krakowie. Powiedzą nam parę słów o tej akcji i ich działalności.
  • Dziś po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dla rodziców dzieci przed I Komunia św. i młodzieży klas III Gimnazjum.  O godz. 15:30 różaniec za zmarłych.
  • Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Wtorek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Środa – Wspomnienie św. Cecylii

Czwartek – Wspomnienie św. Klemensa Rzymskiego, papieża

Piątek – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszach świętych odmówimy akt osobistego poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za który można uzyskać odpust zupełny. Zapraszamy na nieszpory o godz. 15:30. Nieszpory będą także we wszystkie niedziele Adwentu o godz. 15:30.

  1. Zapraszamy ministrantów, lektorów i ich rodziców na Mszę św. z błogosławieństwem nowych kandydatów w przyszłą niedzielę 26 listopada o godzinie 9:00 po niej spotkanie na plebanii.
  2. Dyżur różańcowy w intencji naszego kleryka, brata Rafała i o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Poniedziałek -  Róża Matki Bożej Szkaplerznej. Wtorek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Środa - Róża Matki Bożej Anielskiej. Czwartek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej . Piątek - Róża Świętej Rity. Sobota - Róża Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu zapraszamy do służby na rzecz naszego Sanktuarium wyznaczone rodziny z Huciska.
  4. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek w zeszłą niedzielę z okazji Dnia Ubogich. Połowę przeznaczono do Centrali (Kuria) a połowę kwoty przekazano na opał dla dwóch uboższych rodzin z naszej parafii. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.