polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 17 listopada 2018

XXXIII Niedziela Zwykła

18 listopada 2018 r. 

  1. Dziś po Mszach św. możemy wesprzeć dobrowolnymi ofiarami ludzi ubogich. Ofiary są zbierane do puszek przy wyjściu z kościoła. Tę archidiecezjalną akcję zapowiedział i poparł ks. arcybiskup Marek Jędraszewski. Dziś o godz. 15:30 różaniec za zmarłych wypominanych.
  2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy

Wtorek -Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

Środa – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Czwartek – Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Piątek – Wspomnienie św. Klemensa Rzymskiego, papieża

Sobota – Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana i Towarzyszy

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

  1. Do dziś kandydaci do bierzmowania mogą zapisywać się w zakrystii na dwudniowy wyjazd formacyjny do Zembrzyc (8-9 grudnia). 
  2. Dyżur różańcowy w intencji prześladowanych chrześcijan: poniedziałek - Róża Najświętszej Rodziny; wtorek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; środa - Róża Św. Józefa; czwartek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; piątek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; sobota - Róża Matki Bożej Anielskiej. 
  3. We czwartek nasza parafia jest zaproszona na czuwanie nocne do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Początek adoracji o godz. 23:00 a zakończenie w piątek  o godz. 6:00. Wyjazd indywidualny.
  4. W sobotę do dyżuru w naszym kościele zapraszamy rodziny z Niezdowa i domów spod kościoła. Niech Matka Boża Dziekanowska błogosławi tym, którzy kochają Jej Dom. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.