polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 7 lipca 2019

14 Niedziela zwykła

7 lipca 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

Czwartek – Święto św. Benedykta opata, patrona Europy   

Piątek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Sobota – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

  1. We czwartek – Wieczór maryjny. Początek o godz. 18:00 Adoracja, różaniec (prowadzony przez różę). O godz. 19:00 Msza św. z kazaniem i procesja maryjna wokół kościoła. Na procesję przynosimy świece.
  2. Dyżur różańcowy w intencji za dzieci i młodzież naszej parafii. Poniedziałek - Róża Najświętszej Rodziny; wtorek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; środa - Róża Św. Józefa; czwartek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; piątek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; sobota - Róża Matki Bożej Anielskiej.
  3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za wszystkie ofiary na kościół. W sobotę po porannej Mszy św. zapraszamy rodziny z Sierakowa. Bóg zapłać Róży Matki Bożej Anielskiej za ofiarę na witraże. W przyszłą  niedzielę (II niedziela miesiąca) składka inwestycyjna.
  4. Nowemu księdzu Proboszczowi, ks. dr. Grzegorzowi Kubikowi życzymy opieki Matki Bożej Dziekanowskiej w posłudze w naszej parafii.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.