polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 16 marca 2019

2 Niedziela Wielkiego Postu

17 marca 2019 r.

  1. We wtorek – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w ten dzień o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.
  2. Droga krzyżowa w czasie Wielkiego Postu w piątki o godz. 18:00 oraz w niedziele po Mszy św. o godz. 11:00 a gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00.
  3. Dyżur różańcowy w intencji o nawrócenie grzeszników. Poniedziałek - Róża Świętej Rity; wtorek - Róża Matki Bożej Fatimskiej; środa - Róża świętej Faustyny; czwartek - Róża Matki Bożej Różańcowej; piątek - Róża św. Jana Pawła II; sobota -   Róża Matki Bożej Miłosierdzia. 
  4. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę  zapraszamy rodziny z Kunic i Huciska.
  5. Zachęcamy do dzieła jałmużny wielkopostnej dla potrzebujących. Można w ciągu Wielkiego Postu zbierać ofiary dla potrzebujących a w Wielkim Tygodniu pomóc komuś potrzebującemu. Tym potrzebującym może być ktoś nam znany lub  można też włączyć się w dzieło Caritas. Szczegóły podamy w 5 Niedzielę Wielkiego Postu.  
  6. Bóg zapłać za ofiarę na witraże Róży Matki Bożej Dziekanowskiej   i Róży Matki  Bożej Nieustającej Pomocy. Bóg zapłać za ofiary na kościół.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.