polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 23 marca 2019

3 Niedziela Wielkiego Postu

24 marca 2019 r.

  1. Zapraszamy na gorzkie żale w niedziele o godz. 15:00 i na drogę krzyżową w piątki o godz.18:00 i po sumie w niedziele.
  2. Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. W czasie Mszy świętych będzie można, jak co roku,  przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego nad którym zawisła groźba aborcji. Jest to temat bardzo aktualny i zachęcamy do takiej formy  apostolstwa modlitewnego. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest Dniem Świętości Życia. W poniedziałek spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania (z klas 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej). Msza św. o godz. 18:00 a potem katecheza w kościele. 

W sobotę 30 marca przypada 50 rocznica śmierci kapłana, który kierował budową tego kościoła. Zapraszamy do modlitwy za ks. Stefana Muniaka. Będzie za niego Msza św. w sobotę o godz. 18:00.

3.W najbliższy  wtorek w sali na wikarówce będzie czynna Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego a w sobotę od godz. 8:00 – 9:00 dyżur Zarządu Cmentarza Parafialnego.

4.Prosimy o dyżur różańcowy w intencji o poszanowanie życia dzieci nienarodzonych. Poniedziałek -  Róża Najświętszej Rodziny; wtorek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; środa - Róża Św. Józefa; czwartek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; piątek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; sobota - Róża Matki Bożej Anielskiej.

5.Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na Kościół. W sobotę zapraszamy wybrane rodziny z Huciska.

6.W zakrystii można już zapisywać się  na wcześniej ogłoszoną pielgrzymkę do Ziemi Świętej (od 4-11 listopada 2019 r.) oraz na 8 dniową pielgrzymkę do Medjugorje  (od 10-17 czerwca 2019 r). W zakrystii są też informacje na temat tych pielgrzymek.

7. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Ofiarodawcom z Granicy Górnej i Dolnej z domów pod Granicą.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.