polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 11 sierpnia 2018

XIX Niedziela Zwykła

12 sierpnia 2018 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

Wtorek – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika

Środa – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe i każdy katolik ma w tym dniu uczestniczyć we Mszy św.  Msze św. w tym dniu będą  jak w niedziele – po wszystkich Mszach św. błogosławienie ziół i kwiatów. O godz. 11:00 Msza św. dożynkowa.

Czwartek – Wspomnienie św. Stefana Węgierskiego, króla

Piątek – święto św. Jacka kapłana, patrona naszej archidiecezji

  1. We wtorek wyjątkowo nie będzie czynna katolicka poradnia  życia rodzinnego. Będzie czynna weśrodę w Dobczycach. W piątek zapraszamy rodziców i chrzestnych  na Mszę św. z koronką do miłosierdzia Bożego i na katechezę do sali  na plebanii. 
  2. Dyżur różańcowy w intencji o trzeźwość naszego narodu: poniedziałek - Róża Najświętszej Rodziny; wtorek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; czwartek - Róża Św. Józefa; piątek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; sobota - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Bóg zapłać za ofiary na kościół i za dzisiejszą składkę inwestycyjną. W tym tygodniu troskę o nasz kościół powierzamy rodzinom z Sierakowa i Dziekanowic.
  4. Klub sportowy „Dziecanovia” w ramach „Dni Dziecanovii” zaprasza wszystkie rodziny na sobotę 18.08. od godz. 9:00 na boisko sportowe. Będą liczne atrakcje, których zapowiedź znajduje się na Facebooku.   
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.