polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 15 lipca 2018

XV Niedziela Zwykła

15 lipca 2018 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Środa – Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy (po Mszach św. ucałowanie relikwii)

Piątek – Wspomnienie bł. Czesława, kapłana

  1. W przyszłą niedzielę – Uroczystość św. Marii Magdaleny i odpust parafialny. Msze św. jak w niedzielę. Po Mszach św. będzie można zobaczyć w starym kościele postępy prac konserwatorskich. Wszystkie prace w starym kościele w tym roku kalendarzowym są wykowywane wyłącznie dzięki datacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i przy współudziale parafian. Bóg zapłać naszym Dobroczyńcom!
  2. Dyżur różańcowy w intencji parafii a szczególnie za tych parafian, którzy najbardziej potrzebują Bożego miłosierdzia: poniedziałek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; wtorek - Róża Św. Józefa; środa -  Róża Matki Bożej Szkaplerznej; czwartek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek - Róża Matki Bożej Anielskiej; sobota - Róża Matki Bożej Częstochowskiej.
  3. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. W tym tygodniu zapraszamy rodziny z  Nowej Wsi.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.