polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 4 sierpnia 2018

XVIII Niedziela Zwykła

5 sierpnia 2018 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary na budujący się kościół w Bodzanowie.
  2. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego

Środa – wspomnienie św. Dominika, kapłana

Czwartek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy

Piątek – Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

  1. Dyżur różańcowy w intencji pielgrzymów na Jasną Górę: poniedziałek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; wtorek - Róża Świętej Rity; środa - Róża Matki Bożej Fatimskiej; czwartek - Róża świętej Faustyny; piątek - Róża Matki Bożej Różańcowej; sobota - Róża św. Jana Pawła II.
  2. W sobotę zapraszamy na wieczór maryjny. Początek o godz. 18:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec. Od godz. 18:45 – 19:00 – adoracja w ciszy. O godz. 19:00 Msza św. i procesja maryjna (na procesje prosimy przynieść świece).
  3. Bóg zapłać Dobroczyńcom za ofiary na misje przekazane dla ks. Artura pracującego w Kapshagaj w Kazachstanie (zebrano 2575 zł i 5 euro).
  4. W tym tygodniu zapraszamy do troski o nasz kościół wybrane rodziny z Sierakowa. Równocześnie informuję zainteresowanych, że  zeszłym  tygodniu do sprzątania kościoła nikt się nie zgłosił.
  5. Przypomnienie: dożynki w tym roku będą  15 sierpnia. Suma o godz. 11:00. Prosimy dorosłych  i młodzież o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  6. W piątek 17 sierpnia 2018 r. wyjazd parafialny na procesję Zaśnięcia Matki Bożej w Kalwarii. Wyjazd o godz. 12:30. Zapisy w zakrystii.
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.