polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 18 maja 2019

5 Niedziela Wielkanocna

19 maja 2019 r.

  1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Wspomnienie św. Bernardyna za Sienny, kapłana

Wtorek – Wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika

Środa – wspomnienie św. Rity z Cassia, zakonnicy

  1. Dyżur różańcowy: poniedziałek -  Róża Matki Bożej Miłosierdzia; wtorek - Róża Najświętszej Rodziny; środa  - Róża św. Rity; czwartek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; piątek - Róża Św. Józefa; sobota - Róża Matki Bożej Szkaplerznej. Intencja: za dobroczyńców naszego kościoła.  
  2. Bóg zapłać tym rodzicom dzieci pierwszokomunijnych którzy złożyli hojny dar ołtarza na kościół. Dziękujemy dzieciom pierwszokomunijnym za dar  dla dzieci misji. Bóg zapłać Różom Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II za ofiarę na witraże. Bóg zapłać dyżurnym za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół.  W sobotę zapraszamy wybrane rodziny z Rudnika.  
  3. Akcja Katolicka zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy i Grobu Pańskiego w Miechowie.  Wyjazd 8 czerwca /w sobotę/ o godz. 6:00 rano. Zapisy w zakrystii.
  4. Pielgrzymka na Litwę do Matki Bożej Ostrobramskiej, do św. Kazimierza i do miejsca objawień św. siostrze Faustynie  będzie od 28.08 – 31.08 (szczegóły w zakrystii). Zapisy do końca maja.
  5. Przedszkole Bajkoland w Dobczycach na Zarabiu od nowego roku szkolnego dysponuje wolnymi miejscami. Dodatkowa informacja w gablocie przy Sanktuarium.     
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.