polski english français deutsch italiano nederlands
poniedziałek, 3 września 2018

Pielgrzymka młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej

W sobotę 1 września 2018 r. młodzież z naszej parafii uczestniczyła w corocznej pielgrzymce do Kalwarii, która gromadzi służbę liturgiczną ołtarza, ruch „Światło życie" i Wspólnotę Domowego Kościoła.

Czytaj więcej »


niedziela, 26 sierpnia 2018

Pielgrzymka Róż Różańcowych do Pasierbca

W dniu 25 sierpnia 2018 r. o godzinie 21:00 pod przewodnictwem naszego ks. wikariusza Pawła Odziomka udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu. Celem pielgrzymki było dziękczynienie za 25 lat koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu.

Czytaj więcej »


środa, 15 sierpnia 2018

Dożynki

W Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w naszej dziekanowskiej wspólnocie przeżywaliśmy dożynki. 

Czytaj więcej »


niedziela, 12 sierpnia 2018

Czeka na nas Matka z Bogiem

W dniach 6-11 sierpnia 2018 r. odbyła się kolejna piesza pielgrzymka krakowska. Z naszej parafii, jak co roku, wzięło w niej udział kilkudziesięciu uczestników i wolontariuszy.

Czytaj więcej »


czwartek, 26 lipca 2018

Zapisy na pieszą pielgrzymkę

1-4 sierpnia 2018 r.

Czytaj więcej »


wtorek, 24 lipca 2018

22 lipca 2018 r. odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny

W niedzielę 22 lipca 2018 r. przeżywaliśmy odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny. Sumę odpustową odprawił i kazania wygłosił ks. kanonik Jarosław Raźny, wicedyrektor Archidiecezjalnego Archiwum w Krakowie. Ksiądz Jarosław przybliżył nam postać św. Marii Magdaleny i ukazał aktualność tej pięknej świętej w naszych czasach – tak jak ona mamy poszukiwać Chrystusa w naszym życiu. Jeśli będziemy to czynić z całego serca, wtedy Pan Jezus da się nam poznać i udzieli nam swojej pociechy.

Czytaj więcej »


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.