polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 18 lutego 2024

Podziękowanie Siostry Katarzyny Jawor - świeckiej misjonarki

18.02.2024 r.

Szczęść Boże Księże Proboszczu, dobry wieczór! Pisze Katarzyna Jawor, misjonarka świecka z Peru. Miałam radość i niezwykły zaszczyt gościć  w Księdza Parafii podczas uroczystości Trzech Króli ze świadectwem misyjnym. Powinnam zaraz po tamtym pamiętnym, intensywnym dniu przekazać Księdzu informację o sumie, jaką udało się nam zebrać dla Peru z ofiar i z naszego kiermaszu z peruwiańskimi drobiazgami, tak by Ksiądz mógł przekazać parafianom serdeczne podziękowania za ich wrażliwość i wielkie serca!! Normalnie robię to na następny dzień lub dwa dni później. Niestety miałam techniczne problemy i nie udało mi się tego wcześniej zrobić, za co Księdza z całego serca przepraszam i naprawdę jest mi bardzo wstyd, bo nigdy dotąd nie miałam tak wielkiej zwłoki. Bardzo przepraszam! 

 

A zebraliśmy tego dnia: 14180 oraz 1000 zł które Ksiądz nam przekazał dla Peru od Róż Różańcowych. To ogromna kwota, która została już przekazana do Perú i paczki trafiają nadal jeszcze do najbardziej potrzebujących rodzin! 

 

Ogromnie dziękujemy za hojność, za przyjęcie nas i siebie w parafii, za niezwykłą dobroć, troskę, życzliwość, dobro, jakiego doświadczyliśmy tego dnia - mimo że Księża mieli naprawdę bardzo intensywny dzień !! Dziękujemy, że Ksiądz znalazł jeszcze czas na rozmowę i na pokazanie tego przepięknego kościółka! Ten dzień naprawdę zapisał się w naszych sercach i mówię to bardzo szczerze!!

 

Jeszcze raz z całego serca dziękuję i dziękujemy za wszystko! Niech Bóg błogosławi Księdza i Księdza parafię, parafian i odwdzięcza się za dobro obfitym błogosławieństwem!! Z Panem Bogiem!

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.