polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 18 lutego 2018

I Niedziela Wielkiego Postu

18 lutego 2018 r.

  1. Dziękujemy ks. dr Wojciechowi Węgrzyniakowi za głoszone do nas rekolekcje (dziś ostatni dzień). Życzymy Księdzu Profesorowi pomocy Bożej w głoszeniu Ewangelii i w pracy naukowej nad studiowaniem Biblii i przekazywaniem wiary i wiedzy studentom.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w naszym Sanktuarium: Droga krzyżowa w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 11:00 i piątek o godz. 17:00; oraz Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00.
  3. Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

Piątek – Wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

We czwartek 22 lutego pielgrzymka naszego dekanatu do Sanktuarium św. Jana Pawła II. Wyjazd spod kościoła o godz. 15:00. Zapisy w zakrystii.

Dyżur różańcowy. Poniedziałek - Róża Św. Józefa; wtorek - Róża Matki Bożej Szkaplerznej ; środa - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; czwartek - Róża Matki Bożej Anielskiej; piątek - Róża Matki Bożej Częstochowskiej; sobota - Róża Świętej Rity.

Bóg zapłać za ofiary na Sanktuarium św. Jana Pawła II (z dzisiejszej niedzieli).

Zapraszamy do dyżuru w naszym kościele wybrane  rodziny z Jankówki i Sierakowa. Zapraszamy w sobotę na godz. 7:30.

Ogłoszenie dla parafian: Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.  Odbędzie się ona od 16 – 23 listopada 2018 r. Wylot samolotem z Krakowa. Koszt 600 zł i 1060 USD. Przy zapisie wpłata 200 zł wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Szczegółowe informacje, program i karty zgłoszenia u ks. Proboszcza. O przyjęciu na listę pielgrzymów decyduje kolejność zapisów. 

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.