polski english français deutsch italiano nederlands
środa, 19 czerwca 2019

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

20 czerwca 2019 r.

1.W piątek zapraszamy chrzestnych i rodziców na spotkanie przed chrztem – zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 i na spotkanie w sali na plebanii.

2.Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe  do Sanktuarium: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 a w niedziele i Boże Ciało o godz. 15:30.

3.W Oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje po wieczornej Mszy św. (w niedzielę będzie po Mszy św. o godz. 9:00). Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzwoneczków oraz dzieci pierwszokomunijne.  

4. W dniu 1 lipca br., decyzją ks. Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego, ks. Dariusz ma objąć obowiązki proboszcza parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Krakowie Kurdwanowie, a nowym proboszczem w Dziekanowicach został mianowany ks. dr Grzegorz Kubik. 

5. Bóg zapłać Różom Różańcowym za ufundowanie dwóch nowych witraży do naszego sanktuarium i rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych w bieżącym roku za ufundowanie trzeciego. Na nowych witrażach  jest umieszczony dyskretny napis  określający tych fundatorów.  Prace nad kolejnymi witrażami, z Bożą pomocą, będą kontynuowane pod kierownictwem nowego ks. Proboszcza.   

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.