polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 8 lipca 2018

XIV Niedziela zwykła

8 lipca 2018 r.

  1. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zaprasza na pielgrzymkę krakowską w sierpniu br. Szczegóły dotyczące pielgrzymki  i informacje są już zamieszczone w „Aktualnościach” na naszej parafialnej stronie internetowej
  2. Kalendarz liturgiczny:

Dziś wspominamy św. Jana z Dukli kapłana. Po Mszach św. można uczcić jego relikwie, które mamy w naszym kościele.

Środa – święto św. Benedykta, opata i patrona Europy

Czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

Piątek - wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

  1. We środę zapraszamy na wieczór maryjny. Początek o godz. 18:00 – różaniec i   adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 19:00 Msza św. oraz procesja maryjna (przynosimy świece).
  2. W najbliższy  wtorek od 19:00 – 20:00 będzie czynna poradnia małżeńska na wikarówce. Ta poradnia jest nie tylko dla narzeczonych ale także dla małżonków. Katolickie poradnie życia małżeńskiego  są prowadzone przez kompetentne osoby mające na to błogosławieństwo biskupa.
  3. W piątek – zapraszamy rodziców i chrzestnych na spotkanie przed chrztem. Zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę św. a potem na spotkanie w sali na plebanii.
  4. Dyżur różańcowy w intencji dzieci mających przyjąć chrzest w naszym kościele i ich rodziców: poniedziałek - Róża Świętej Rity; wtorek -  Róża Matki Bożej Fatimskiej; środa -  Róża świętej Faustyny; czwartek -  Róża Matki Bożej Różańcowej; piątek - Róża św. Jana Pawła II; sobota - Róża Najświętszej Rodziny.
  5. Bóg zapłać dyżurnym za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiary na kościół. W tym tygodniu zapraszamy wybrane rodziny z Sierakowa. Bóg zapłać za ofiary na kościół z dzisiejszej, drugiej niedzieli miesiąca (składka inwestycyjna). Polećmy Matce Bożej naszych Dobroczyńców. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.