polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 4 listopada 2017

XXXI Niedziela zwykła

5 listopada 2017r. 

  1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca. Odpowiadając na list naszego księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego zapowiadamy zbiórkę do puszek na rzecz ubogich – po Mszach św. w przyszłą niedzielę. Dziś różaniec za zmarłych wypominanych w naszym kościele o godz. 15:30.
  2. Kalendarz liturgiczny:

Czwartek – Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Piątek – Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła  

Sobota – Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Narodowe Święto rocznicy odzyskania niepodległości.

III. W sobotę dodatkowa Msza św. o godz. 9:00. Zapraszamy szczególnie młodzież II klasy gimnazjum na tę Mszę św. w ramach obowiązkowego spotkania przed bierzmowaniem.

  1. W dniach od poniedziałku do środy różaniec za zmarłych o godz. 16:30, a w niedziele listopada o godz. 15:30.
  2. Nowopowstałą Różę św. Jana Pawła II zapraszamy na różaniec, nowennę i  spotkanie we środę.
  3. W sobotę wieczór maryjny. O godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec w intencji naszej Ojczyzny. Prosimy, by poprowadziły go Róże: 1. Róża Św. Faustyny, 2. Róża Matki Bożej Anielskiej, 3. Róża Matki Bożej Fatimskiej, 4. Róża Matki Bożej Różańcowej, 5. Róża Matki Bożej Częstochowskiej. Następnie adoracja w ciszy. O godz. 18:00 Msza św., a po niej będzie procesja maryjna (przynosimy świece).
  4. We środę różaniec przed Mszą św. wieczorną poprowadzi Róża św. Jana Pawła II, we czwartek Róża św. Rity, a w piątek – Róża Matki Bożej Fatimskiej.
  5. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. Bóg zapłać za ofiary wypominkowe.  W tym tygodniu polecamy troskę o Sanktuarium rodzinom z Kunic oraz Huciska. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna – na potrzeby parafii.
  6. Bóg zapłać  za kolektę na cmentarzu (1.11.2107). Dziękujemy szczególnie Radzie duszpasterskiej i Akcji Katolickiej, które przeprowadziły tę kwestę.
  7. Spotkanie biblijne – dla chętnych – we czwartek o godzinie 20:00 w sali na wikarówce. 
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.