polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 5 marca 2023

2 Niedziela Wielkiego Postu

5.03.2023 r. 

Dzisiejsza niedziela nosi nazwę Ad gentes i jest przeżywana jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami pod hasłem Z misjonarzami budujemy Kościół. Istnieje możliwość pomocy misjonarzom i misjonarkom poprzez wysłanie SMS-a o treści "Misje" na numer 72032.

 

Drogi Krzyżowe w niedziele po Mszy św. o godz. 1100 i w piątki o godz. 1800.

Gorzkie Żale w niedziele o godz. 1500.

 

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 i kontynuacja po Mszy wieczornej do godz. 2000.

 

W sobotę 11 marca zapraszamy na Wieczór Maryjny. O godz. 1800 Różaniec, następnie konferencja i o godz. 1900 Eucharystia z kazaniem. Na zakończenie procesja maryjna ze świecami.

 

Modlitwa Róż Różańcowych w intencji kobiet: poniedziałek - Róża Świętej Faustyny; wtorek - Róża Matki Bożej Różańcowej; środa - Róża Świętego Jana Pawła II; czwartek - Róża Matki Bożej Królowej Pokoju; piątek - Róża Matki Bożej Miłosierdzia, sobota - Róża Najświętszej Rodziny.

 

 

Bóg zapłać za ofiary składane na parafię i sanktuarium. Składaka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania.

 

Parafianom i gościom, a zwłaszcza wszystkim dziewczętom i paniom z okazji przypadającego w środę dorocznego święta, życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Dziekanowskiej. Niech Maryja, najpiękniejsza z niewiast, ma Was w swojej nieustannej opiece.

 

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.