polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 6 marca 2021

3 Niedziela Wielkiego Postu

7.03.2021 r.

Drogi Krzyżowe w niedziele po Mszy św. o godz. 1200 i w piątki o godz. 1800.

Gorzkie Żale w niedziele o godz. 1500.

 

Zapraszamy na Wieczór Maryjny w czwartek, 11 III. O godz. 1800  konferencja, 1830 – Różaniec, 1900  – Eucharystia. Po Mszy świętej procesja maryjna.

 

Droga Krzyżowa w przyszłą niedzielę po Mszy o 1200 złożona z rozważań o rodzinie będzie odprawiona przez rodziny w intencji rodzin.

 

Modlitwa Róż Różańcowych w intencji wszystkich kobiet i dziewcząt w naszych rodzinach i w naszej parafii: poniedziałek - Róża Świętego Jana Pawła II; wtorek - Róża Matki Bożej Miłosierdzia; środa - Róża Najświętszej Rodziny; czwartek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; piątek - Róża Świętego Józefa; sobota - Róża Matki Bożej Szkaplerznej.

 

Dziękujemy strażakom z Winiar za dezynfekcję podcieni oraz zewnętrznych drzwi kościoła i plebani.

 

Dziękujemy strażakom z Nowej Wsi za zorganizowanie zbiórki do puszek, która wyniosła 18760 zł. Kwota ta została komisyjnie przekazana poszkodowanym.

 

Dziękujemy paniom Halinie i Marii za zebranie w Dziekanowicach funduszu na kwiaty do Bożego Grobu w wysokości 1080 zł.

 

Bóg zapłać za ofiary na parafię i sanktuarium.

 

Parafianom i gościom, a szczególnie paniom, życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Dziekanowskiej.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.