polski english français deutsch italiano nederlands
sobota, 9 marca 2019

1 Niedziela Wielkiego Postu

10 marca 2019 r.

1.Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne; po Mszy św. o godz. 9:00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania na naukę rekolekcyjną. Dziś gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15:00. 

2.W programie rekolekcji  proszę zwrócić uwagę na środę – jest to dzień spowiedzi i dzień chorych. We środę w czasie Mszy św. o godz. 9:00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Mogą go przyjąć osoby, które ukończyły 60 lat oraz osoby poważnie chore. Przed przyjęciem namaszczenia chorych należy się wyspowiadać. Program rekolekcji jest podany osobno (w biuletynie, na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej).       

3.W drugi wtorek miesiąca od 19:00 – 20:00 będzie czynna Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego. W sobotę od godz. 8:00 – 9:00 – dyżur Zarządu Cmentarza Parafialnego.

4. Droga krzyżowa w czasie Wielkiego Postu w piątki o godz. 18:00 a gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15:00.  W  najbliższy piątek spotkanie dla rodziców i chrzestnych. Początek o godz. 18:00 w kościele a po nabożeństwie – w sali na plebanii.

5.Prosimy Róże Różańcowe o dyżur w intencji rekolekcji, księdza rekolekcjonisty oraz za naszą  parafię. Poniedziałek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; wtorek - Róża Św. Józefa; środa - Róża Matki Bożej Szkaplerznej; czwartek - Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy; piątek - Róża Matki Bożej Anielskiej; sobota - Róża Matki Bożej Częstochowskiej.

6. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę na kościół. W przyszłą sobotę zapraszamy rodziny z Kunic i Winiar. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary – składka inwestycyjna – i za wszystkie ofiary na kościół. 

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.