polski english français deutsch italiano nederlands
czwartek, 12 marca 2020

2 Niedziela Wielkiego Postu

8.03.2020 r. 

      Droga Krzyżowa dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100 i w piątek o godz. 1800.

      Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 1500.

       Wczoraj Ks. Biskup Zdzisław Błaszczyk udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży i dorosłym z naszej parafii. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Ksiedzu Biskupowi za tę apostolską posługę. Dziękujemy także rodzicom i samej młodzieży za zaangażowanie w trosce o czystość świątyni i otoczenia oraz jej przystrojenie, jak również za dar ołtarza w postaci trzech ornatów przeznaczonych na użytek parafii. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

           Modlitwa Róż Różańcowych w intencji kobiet: poniedziałek - Róża świętej Faustyny; wtorek - Róża Matki Bożej Różańcowej; środa - Róża św. Jana Pawła II; w czwartek: Róża Matki Bożej Miłosierdzia; piątek - Róża Najświętszej Rodziny; w sobotę - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej.

           W niedzielę za dwa tygodnie, 22.III, będziemy przeżywać Złoty Jubileusz Kapłaństwa Księdza Kanonika Jana Cendrzaka. Ksiądz Jan odprawi Mszę św. dziękczynną w 50 rocz. święceń kapłańskich o godz. 1100. Już dziś zapraszamy na to wielkie dziękczynienie.

       Katolicka Poradnia Życia Rodzinnego będzie czynna we wtorek, 10.III w godz. 1900 do 2000 w sali na wikarówce.

           W dniach 22-25 marca planowane są rekolekcje parafialne. Szczegółowy program w przyszłą niedzielę.

 

          Oferta i program pielgrzymki do Ziemi Świętej jest do pobrania w zakrystii. Chętnych zapraszam do zapoznania się z tą propozycją.

 

          Bóg zapłać za ofiary na kościół, zarówno materialne ja duchowe.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.