polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 22 sierpnia 2021

21 Niedziela Zwykła

22.08.2021 r.

Kalendarz liturgiczny:

 

  • · We wtorek – święto św. Bartłomieja, Apostoła
  • · W czwartek – uroczystość nmp częstochowskiej
  • · W piątek – wspomnienie św. Moniki
  • · W sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • · W niedzielę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

 

Dyżur różańcowy o szczęśliwy powrót dzieci, młodzieży i dorosłych z wakacji: poniedziałek - Róża Matki Bożej Fatimskiej; wtorek - Róża Świętej Faustyny; środa - Róża Matki Bożej Różańcowej; czwartek - Róża Świętego Jana Pawła II; piątek - Róża Matki Bożej Miłosierdzia; sobota - Róża Najświętszej Rodziny.

 

Pielgrzymka do Kalwarii dla młodzieży, by prosić o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym – w sobotę, 28.VIII o godz. 815. W programie pożegnanie symboli Światowych Dni Młodzieży o godz. 930 i Eucharystia o godz. 1000. Zachęcamy do udziału służbę liturgiczną, scholę oraz młodzież, jak również rodziców i wszystkich chętnych dorosłych. Zapisy do środy. Dla młodzieży wyjazd jest bezpłatny.

 

Organizowany jest tradycyjnie wyjazd na nocne czuwanie i odpust w Pasierbcu w najbliższą sobotę, 28 VIII, o godz. 2000. Zapisy w zakrystii.

 

Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę, 29 VIII, o godz. 1700 na plebani.

 

Dziękujemy Państwu Młodym: Natalii Godula i Kamilowi Kmita oraz Aleksandrze Sznajder i Tomaszowi Ziółkowskiemu za kwiaty w kościele. Życzymy im błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Dziekanowskiej na nowej drodze życia małżeńskiego.

 

Bóg zapłać za ofiary na kościół i sanktuarium.

 

Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na nadchodzący tydzień i opieki Matki Bożej Królowej.

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.