polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 3 maja 2020

4 Niedziela Wielkanocna

3.05.2020 r.

Czytaj więcej »


niedziela, 26 kwietnia 2020

3 Niedziela Wielkanocna

26.04.2020 r.

Czytaj więcej »niedziela, 12 kwietnia 2020

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

12.04.2020

 

                    Chrystus zmartwychwstał, Alleluja! 

                    Prawdziwie zmartwychwstał, Alleluja!

 

          Msze święte dzisiaj i za tydzień o godz. 700, 800, 900, 1000, 1100, 1200,  1600 i 2000. Jutro – w drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy – tak samo jak dzisiaj z tym że nie będzie Mszy św. o godz. 2000.

 

          W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego – uczczenie obrazu Jezusa Miłosiernego i zawierzenie świata Bożemu Miłosierdziu. Rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego – w tygodniu po Mszy św. wieczornej, dzisiaj po Mszy św. o godz. 1100.

 

                    Róże Różańcowe prosimy o modlitwę o miłosierdzie Boże dla nas i całego świata. Harmonogram modlitwy: poniedziałek - Róża św. Jana Pawła II; wtorek - Róża Matki Bożej Miłosierdzia; środa - Róża Najświętszej Rodziny; czwartek - Róża Matki Bożej Dziekanowskiej; piątek - Róża Św. Józefa; sobota - Róża Matki Bożej Szkaplerznej.

 

          Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i głębokiego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękuję panom za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, paniom za aranżacje kwiatowe. Dziękuję panu kościelnemu i panu organiście oraz służbie liturgicznej za przygotowanie i udział w liturgii. Szczególne podziękowanie kieruję pod adresem osób, które dyżurowały i prowadziły modlitewne czuwania na adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy i w Grobie Pańskim. Dzięki spontanicznej organizacji osób z kręgu scholi i Misterium adoracja trwała i była prowadzona nie tylko w Wielki Piątek i Wielką Sobotę za dnia, ale również w nocy z piątku na sobotę. Bóg zapłać zatem wszystkim prowadzącym modlitwę i wszystkim uczestniczącym w czuwaniach w kościele i przez internet.

 

          Dziękuję panom strażakom i panom, którzy użyczyli swoich samochodów za udział w akcji poświęcenia pokarmów w naszej parafii.

 

          Dziękuję Kołu Gospodyń z Kunic z panią Sołtys na czele, straży z Winiar
i z Sierakowa oraz młodzieży z Winiar za zorganizowanie i dostarczenie paczek świątecznych potrzebującym.

 

          Dziękujemy za składane i nadsyłane życzenia i ze swej strony życzymy wszystkim błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego 

 

Czytaj więcej »


niedziela, 5 kwietnia 2020

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

5.04.2020 r. 

Czytaj więcej »


sobota, 28 marca 2020

5 Niedziela Wielkiego Postu

29.03.2020 r.

Czytaj więcej »


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.