polski english français deutsch italiano nederlands
niedziela, 5 października 2008

Październikowe wydanie Matczynego Królestwa

Zapraszamy do pobrania październikowego wydania Matczynego Królestwa.

Pobierz: Matczyne Królestwo


niedziela, 5 października 2008

test

test


piątek, 5 września 2008

Wrześniowe wydanie Matczynego Królestwa

Zapraszamy do pobrania wrześniowego wydania Matczynego Królestwa.

Pobierz: Matczyne Królestwo


sobota, 12 lipca 2008

Podwójny numer

 Pobierz: MK: Lipic i Sierpien


piątek, 20 czerwca 2008

I Komunia Św.

W niedzielę Trójcy Przenajświętszej dzieci z klas drugich po raz pierwszy przystąpiły do Stołu Pańskiego. Na tę chwilę dzieci i rodzice przygotowywali się przez dwa lata. Dzieci i rodzice odświętnie ubrani zgromadzili się przed sanktuarium. Po błogosławieństwie dzieci przez rodziców weszliśmy procesyjnie do naszego Wieczernika, by złożyć Bogu Najświęt-szą Ofiarę w której po raz pierwszy w pełni uczestniczyła gromadka dzieci. Musimy być świadomi, że to początek drogi z Chrystusem dla naszych dzieci.
Oto lista dzieci z poszczególnych szkół, które przyjęły pierwszy raz Pana Jezusa:


piątek, 20 czerwca 2008

Bierzmowanie

6 maja młodzież z klas trzecich przyjęła Sakrament Bierzmowania, którego udzielił im J. Ex. Ks. Biskup Józef Guzdek. Do Sakramentu Bierzmowania przystąpiła po trzechletnim przygotowaniu młodzież z klas trzecich gimnazjum. Bierzmowanie jest sakramentem Dojzałości Chrześcijańskiej. Niech Duch Święty umacnia wiarę tych młodych ludzi by ją mężnie wyznawali, bronili i według niej żyli. Bierzmowanie przyjęli:


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.